0 USD - Ön Başvuru


Camp and Travel Programına uygunluğunuzu kontrol edebilmemiz için alttaki linki kullanarak başvuru formunu doldurarak ön başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra danışmanlarımız mülakatınız için sizinle iletişime geçeceklerdir.

300 USD Başvuru ücreti

Geri iadesi Mümkün


Danışmanlarımız tarafından mülakatınız yapıldı ve programa katılmak için uygunsunuz? Artık 300 USD kayıt ücreti ödeyerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Eğer başvurularınız sonucu kamp kabülünüz gerçekleşmez ise program dönemi bittiğinde ön kayıt ücretiniz geri iade edilecektir.

600 USD - Program Ücreti


Kamp kabulünüz geldiğinde programa katılım ücreti olan 600 USD program ücretini 2 hafta içerisinde ödemeniz gerekmektedir. Program ücreti ödendiğinde Amerika’daki program sponsorumuz işlemlerinizi tamamlar ve yasal olarak çalışabilmeniz için gerekli DS-2019 formunuzu Türkiye’ye gönderir.

0 USD - Sağlık Sigortası


Camp and Travel programı kapsamında kampta çalıştığınız süre içerisinde karşılaşabileceğiniz sağlık problemleri ihtimaline karşı sigortalanırsınız. Amerika’da sağlık harcamalarının çok pahalı olduğu göz önünde bulundurursanız sigortanızın olması çok önemli bir konudur. Sağlık sigortanız program ücreti kapsamındadır.

160 USD - Amerika Vize Başvuru Ücreti


Kültürel değişim programı olan Camp and Travel kapsamında Amerika’ya gidiş için J1 vizesi almanız gerekmektedir. Vize başvuru randevusu, online başvuru formunuzun doldurulması ve başvuru evraklarınızın hazırlanması konusunda danışmanlarımız süreci sizinle birlikte götürmektedir. Amerika vize başvuru ücreti 160 USD dir.

35 USD - Sevis Kayıt Ücreti


Kültürel değişim programı olan Camp and Travel kapsamında Amerika’da bulunduğunuz süre boyunca öğrenci takip sistemi olan SEVIS sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Sevis sistemine kayıt olmadan Amerika vize başvurusu yapamazsınız. Danışmanlarımız vize başvurunuzdan önce SEVIS sistemine kaydınızı yapacaklardır. SEVIS kayıt ücreti 35 USD’dir.

0 USD - Amerika Uçak Bileti


Tebrikler! Vizeniz Amerikan Konsolosluğu tarafından onaylandı. Artık unutamayacağınız bir yaz için her şey hazır. Uçak biletiniz hariç. Camp and Travel program sponsoru Kampınızdaki minimum 9 haftalık çalışma sözünüz karşılığında New York gidiş dönüş uçak biletinizi ücretsiz olarak teğmin ediyor.

0 USD - Konaklama ve Yemek


Kampta kalıp çalıştığınız süre boyunca konaklamanız kamp tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Yeme-içme de yine kamp süresince ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

1,021HayranlarBeğen
311TakipçilerTakip et
676TakipçilerTakip et
345AbonelerAbone ol